1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4940T
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4984
update-catalogue
André Beronneau (1886-1973)

Boten bij Saint-Tropez

doek

65 x 79 cm.

gesign. l.o.

[1]

Taxatie: € 150 - 300
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240

outbid-warning
Overboden