1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4940
update-catalogue
Toegeschreven aan Piet van der Hem (1885-1961) - TERUGGETROKKEN-

Een jager met zijn hond in een veld

maroufle,

47 x 37 cm.

gesign. l.o.,

[1]

Taxatie: € 200 - € 300
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden