Catalogusnummer: 4938
Henri van Seben (1825-1913)
Vrouw met koeien op een pad in de sneeuw - TERUGGETROKKEN-
40 x 66 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 150 - € 300
Hamerprijs: