Catalogusnummer: 4938
Henri van Seben (1825-1913)

Vrouw met koeien op een pad in de sneeuw - TERUGGETROKKEN-

40 x 66 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 150 - € 300
Hamerprijs: