China, blauw-wit porseleinen puntvaas 'suantouping', 20e eeuw,
met decor van zeewier en in rood gouvissen. Gemerkt 6-karaktermerk Jiajing
Taxatie: € 200 - € 250
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220