Catalogusnummer: 2942
China, blauw-wit porseleinen puntvaas 'suantouping', 20e eeuw,

met decor van zeewier en in rood gouvissen. Gemerkt 6-karaktermerk Jiajing

h. 56, diam. 30 cm.

Taxatie: € 200 - € 250
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220