China, kantige famille noir vaas, Qing dynastie, 18e/19e eeuw,
met famille verte decor van waterlelies/chrystanden/kersenbloesem/pioenroos op elke zijde. Gemerkt met 6-karaktermerk Kangxi (hals ontbreekt; bijgeslepen, schilfers)
Taxatie: € 140 - € 160
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300