99844153
Catalogusnummer: 2795
China, kantige famille noir vaas, Qing dynastie, 18e/19e eeuw,

met famille verte decor van waterlelies/chrystanden/kersenbloesem/pioenroos op elke zijde. Gemerkt met 6-karaktermerk Kangxi (hals ontbreekt; bijgeslepen, schilfers)

h. 40, 16 x 16 cm.

neck cut, chips

Taxatie: € 140 - 160
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300