Catalogusnummer: 2929
China, porseleinen trompetvaas, 20e eeuw,

met decor van draken en bloesem op zwart fond. Gemerkt met gestempeld blindmerk

h. 63 cm.

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 10
Hamerprijs: € 10

Hamerprijs: € 10