Politieagent bij de walmende rookbom op 10 maart 1966, de huwelijksdag van prinses Beatrix en Claus von Amsberg. Hierbij twee andere foto's van de kunstenaar.
drie foto's
39 x 29 cm.
gesign. r.o. en gesigneerd '87
Herkomst: verkregen direct van de kunstenaar
3
Hamerprijs: € 180