Catalogusnummer: 5135
Cor Jaring (1936-2013)

Politieagent bij de walmende rookbom op 10 maart 1966, de huwelijksdag van prinses Beatrix en Claus von Amsberg. Hierbij twee andere foto's van de kunstenaar.

drie foto's

39 x 29 cm.

gesign. r.o. en gesigneerd '87

Herkomst: verkregen direct van de kunstenaar

3

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180