Catalogusnummer: 5052
Lucebert (1924-1994)

'Basta'

100 x 80 cm.

gesign. r.o., '90, herkomst: Galerie Nouvelles Images, Den Haag

Taxatie: € 4.000 - € 6.000
Huidig bod: € 4.400
Hamerprijs: € 4.400

Hamerprijs: € 4.400