4504
Catalogusnummer: 4787
Italiaanse School, 18e eeuw

Oudere man leunend op een stok

doek, niet ingelijst

90 x 69 cm.

Taxatie: € 250 - 350
Hamerprijs: € 775

Hamerprijs: € 775