Catalogusnummer: 4787
Italiaanse School, 18e eeuw
Oudere man leunend op een stok
doek, niet ingelijst
90 x 69 cm.
Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 775
Hamerprijs: € 775
Hamerprijs:
€ 775