Catalogusnummer: 5136
Fedde de Jong (1915-1977)
Landschap
aquarel
47 x 72 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340
Hamerprijs:
€ 340