3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4527
Toegeschreven aan Johannes Hermanus Koekkoek (1778-1851)

Gezicht op de Schelde met het schip Anna Maria op de voorgrond

60 x 80 cm.

ongesign.

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 1.350
Hamerprijs: € 1.350

Hamerprijs: € 1.350