Catalogusnummer: 4783
Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798) naar Jan van Huysum.

Rozen, hyacinten en andere bloemen in een vaas / Perziken, druiven en pruimen

tweemaal ets en aquarel

24 x 16,5 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260