1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4844
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4786
update-catalogue
Hillegonda Loder (1851-1879)

Interieur met vrouw en jongetje bij vogelkooi

doek

150 x 100 cm.

gesign.

[1]

Taxatie: € 200 - 400
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200

outbid-warning
Overboden