14e zitting - Dinsdag 9 juli 14.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Spanen door, eind 18e eeuw,
met polychroom geschilderd decor van bloemen op wit en rood fond. Gedateerd 1790
Taxatie: € 200 - € 250
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200