14e zitting - Dinsdag 9 juli 14.00 uur: 1000-1202 - Pleet en galanterieën
99843735_2
Catalogusnummer: 1026P
Spanen door, eind 18e eeuw,

met polychroom geschilderd decor van bloemen op wit en rood fond. Gedateerd 1790

26 x 45, h. 18 cm.

Taxatie: € 200 - 250
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200