15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1071P
Met schildpad belegd etui en Japan, etui, 19e eeuw,

met verguld decor. (schildpad etui met defecten)

l. 11 en 14 cm.

Taxatie: € 100 - € 220
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80