15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Met schildpad belegd etui en Japan, etui, 19e eeuw,
met verguld decor. (schildpad etui met defecten)
Taxatie: € 100 - € 220
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80