15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
China, fraaie handspiegel, laat Qing dynastie, eind 19e eeuw,
de greep deels met jade, achterzijde rijk versierd met benen, lapis en bloedkoraal appliques van eekhoorn bij druiven (licht beschadigd)
Taxatie: € 200 - € 250
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200