1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0099972349
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4841
update-catalogue
Diverse tekeningen en grafiek, 17e t/m 20e eeuw.

Provenance Tom Lenders, Amsterdam

Tom Lenders, Amsterdam

map

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160

outbid-warning
Overboden