'Symbiosion'. Portfolio met tien litho's en tien gedichten door Hans Andreus, 1967. In originele foedraal.
tien litho's
42 x 47,5 cm.
allen gesign. en genummerd 63/100
Herkomst: Uitgegeven door Galerie d'Eendt, Amsterdam, 1967.
Hamerprijs: € 650