0099972351
Catalogusnummer: 5040
Paul Thek (1933-1988)

Zelfportret met paddenstoel-paraplu. Provenance Tom Lenders, Amsterdam

potloodtekening, niet ingelijst

21 x 26 cm.

ongesign. verso notitie door Tom Lenders met datering dec. '69. Herkomst: gegeven door de kunstenaar aan Tom Lenders, zij waren bevriend en maakten in 1969 en 1970 samen diverse reizen door Europa.

Tom Lenders, Amsterdam

Taxatie: € 800 - 1.200
Hamerprijs: € 5.000

Hamerprijs: € 5.000