'Moment Chinese grace Truly Free'. Provenance Tom Lenders, Amsterdam
potloodtekening, niet ingelijst
21 x 26 cm.
ongesign. verso notitie door Tom Lenders met datering dec. '69. Herkomst: gegeven door de kunstenaar aan Tom Lenders, zij waren bevriend en maakten in 1969 en 1970 samen diverse reizen door Europa.