Lepel met veren. Provenance Tom Lenders, Amsterdam
potloodtekening, niet ingelijst, blad met vouwen
21 x 26 cm.
ongesign. , gedateerd 12.27.'69. Herkomst: gegeven door de kunstenaar aan Tom Lenders, zij waren bevriend en maakten in 1969 en 1970 samen diverse reizen door Europa.