0099972353
Catalogusnummer: 5042
Paul Thek (1933-1988)

Lepel met veren. Provenance Tom Lenders, Amsterdam

potloodtekening, niet ingelijst, blad met vouwen

21 x 26 cm.

ongesign. , gedateerd 12.27.'69. Herkomst: gegeven door de kunstenaar aan Tom Lenders, zij waren bevriend en maakten in 1969 en 1970 samen diverse reizen door Europa.

Tom Lenders, Amsterdam

Taxatie: € 500 - 800
Hamerprijs: € 3.000

Hamerprijs: € 3.000