Kustgezicht bij Ponza, Italië. Provenance Tom Lenders, Amsterdam
potloodtekening, niet ingelijst
23 x 30 cm.
ongesign. verso notitie door Tom Lenders met datering augustus 1970. Herkomst: gegeven door de kunstenaar aan Tom Lenders, zij waren bevriend en maakten in 1969 en 1970 samen diverse reizen door Europa.