4880
Catalogusnummer: 4855R
Gesigneerd M.K. rechtsonder

Stilleven

aquarel

65 x 46 cm.

Herkomst: Uit een Duitse particuliere collectie

Taxatie: € 50 - 120
Hamerprijs:

Totale kosten: €