15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1131
China, bamboe koro, 20e eeuw,
met gestoken chilongs langs de rand
diam. 12 cm.
Taxatie: € 50 - € 120
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40
Hamerprijs:
€ 40