7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4630
update-catalogue
Franse school, 19e eeuw

Oriëntaalse vrouw met tamboerijn

doek

66,5 x 53,5 cm.

[1]

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 1.150
Hamerprijs: € 1.150

Hamerprijs: € 1.150

outbid-warning
Overboden