0099972360
Catalogusnummer: 5042A
Paul Thek (1933-1988)

Studieblad. Provenance Tom Lenders, Amsterdam

stift op papier, niet ingelijst, beschadigd

29 x 23 cm.

ongesign. verso notitie door Tom Lenders met datering 28 oktober '69. Herkomst: gegeven door de kunstenaar aan Tom Lenders, zij waren bevriend en maakten in 1969 en 1970 samen diverse reizen door Europa.

Tom Lenders, Amsterdam

Taxatie: € 400 - 600
Hamerprijs: € 1.350

Hamerprijs: € 1.350