Studieblad. Provenance Tom Lenders, Amsterdam
stift op papier, niet ingelijst, beschadigd
29 x 23 cm.
ongesign. verso notitie door Tom Lenders met datering 28 oktober '69. Herkomst: gegeven door de kunstenaar aan Tom Lenders, zij waren bevriend en maakten in 1969 en 1970 samen diverse reizen door Europa.
Tom Lenders, Amsterdam
Hamerprijs: € 1.350