Willi Kopf (geb. 1949)
verso gesign. O.T. KULI. Willi. Kopf. 1986, herkomst: Galerie Onrust
Uit de collectie van Otto Schaap
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200