Catalogusnummer: 4524
Vlaamse school, 16e eeuw

De Heilige Familie met twee engelen

olieverf op koper, 22,5 x 18 cm.

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.700
Hamerprijs: € 1.700

Hamerprijs: € 1.700