Piero Manzoni (1933-1963)
'Main droite - main gauche'
lithografische afdruk van een vergrote foto
verso gesign., de tekst in potlood is uniek voor een litho uit deze serie, herkomst: ex. collectie C.A. Groenendijk, Amsterdam (etiket verso),
Uit de collectie van Otto Schaap
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 3.000
Hamerprijs: € 3.000