Catalogusnummer: 5102
Piero Manzoni (1933-1963)

'Main droite - main gauche'

lithografische afdruk van een vergrote foto

59 x 46 cm.

verso gesign., de tekst in potlood is uniek voor een litho uit deze serie, herkomst: ex. collectie C.A. Groenendijk, Amsterdam (etiket verso),

Uit de collectie van Otto Schaap

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 3.000
Hamerprijs: € 3.000

Hamerprijs: € 3.000