S. Greve (20e eeuw)
Fruitetende straatjongens (naar Murillo)
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 125 x 100 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120