1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4817
Catalogusnummer: 4817
S. Greve (20e eeuw)

Fruitetende straatjongens (naar Murillo)

doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 125 x 100 cm.

Taxatie: € 200 - 400
Hamerprijs:

Totale kosten: €