1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099972380
Catalogusnummer: 4831
James Webb (1825-1895)

Gezicht op Dordrecht

paneel, resten sign. l.o., 18 x 32 cm.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs:

Totale kosten: €