7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Hermanus Koekkoek (1815-1882)
Reizigers op een pad bij huizen. Tentoonstelling: Pretoria Art Museum
paneel, gesign. r.o., 19 x 27 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650
Overboden