7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4539
update-catalogue
Pierre Jean Fardon (1794-1858)

Veldslag

paneel, gesign. r.o., 26 x 37 cm.

[1]

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240

outbid-warning
Overboden