Catalogusnummer: 4803
Gesigneerd D. van Tol
Bij de chirurgijn
olieverf op zink, 25 x 22 cm.
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140