1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099972383
Catalogusnummer: 4803
Gesigneerd D. van Tol

Bij de chirurgijn

olieverf op zink, 25 x 22 cm.

Taxatie: € 150 - 300
Hamerprijs:

Totale kosten: €