10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Catalogusnummer: 3179
Japan, Inro, Meiji Periode,

met vijf cassettes en in laag relief voorstellingen van Samurai, Met vergulding, ivoor en natuursteen. Gesigneerd in parelmoer Shibayama.

l. 8,4 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300

Hamerprijs: € 1.300