10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Japan, twee tsuba's, Edo Periode,
een met in hoogreliëf afbeelding van bidsprinkhaan, gesigneerd Ansei 6, Morimaru Koryu (1855) en een ajour ijzeren tsuba met ingeslagen decoratie in goud, gesigneerd Echizen-ju Ki Uchitake, K.U. wonend in provincie Echizen.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420