3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4509
Pieter Claeissins de Jonge (1532-1623)

Madonna met kind in een tuin

paneel

38,5 x 30,5 cm.

ongesigneerd, verso oude annotatie met naamsvermelding

Herkomst: privé collectie Piet de Boer, kunsthandel P. de Boer, Amsterdam, 1968 als Pieter Claeissins de Oude, kunsthandel P.. de Boer, 1980, als Pieter Claeissins de Oude, alwaar gekocht door de huidige eigenaar.

Taxatie: € 15.000 - € 25.000
Hamerprijs: