3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Pieter Claeissins de Jonge (1532-1623)
Madonna met kind in een tuin
ongesigneerd, verso oude annotatie met naamsvermelding
Herkomst: privé collectie Piet de Boer, kunsthandel P. de Boer, Amsterdam, 1968 als Pieter Claeissins de Oude, kunsthandel P.. de Boer, 1980, als Pieter Claeissins de Oude, alwaar gekocht door de huidige eigenaar.
Taxatie: € 15.000 - € 25.000
Hamerprijs: