10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Drie tsuba's Edo periode;
een ajour en twee met abstracte decoratie. Ongesigneerd
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180