10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Japan, drie tsuba's, Edo periode,
een met omgebogen einde en twee gaten en voorstelling in hoog reliëf van samurai, met accenten in goud en zilver. Hierbij twee andere. Ongesigneerd
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260