10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Catalogusnummer: 3185
Japan, drie tsuba's, Edo periode,

een met omgebogen einde en twee gaten en voorstelling in hoog reliëf van samurai, met accenten in goud en zilver. Hierbij twee andere. Ongesigneerd

l. 7,5 / 7,5 en 8,8 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260