10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Japan, drie tsuba's, Edo periode
twee ajour met florale patronen en resten van vergulding en een koperlegering tsuba met libelle bij bloemen. Ongesigneerd.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360