10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Japan, drie tsuba's, Edo periode,
een met vergulding en voorstelling van bloemen en arceringen, een met reliëf voorstelling in reliëf van staande wijzen, met vergulding. Hierbij ajour tsuba.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480