10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Japan, collectie van zes tsuba's, Edo periode,
een ajour met zes opengewerkte cirkels met uitgesneden sierelementen en bladmotieven in vergulding. Twee kleine katana afweer stukken en drie diverse tsuba's
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600