10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Japan, collecie van zeven diverse lakwerk dekseldoosjes, Meiji-Taisho periode,
twee vierkante dekseldoos met zes miniatuur doosjes erin, alle met sprenkel vergulding, nashi-ji, vier diverse miniatuur schijfcassettes met inhoud en een met naaigarnituur.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 875
Hamerprijs: € 875