10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Japan, miniatuur ko dansu, drie lakwerk stapeldozen en een lakwerk dekseldoos, Taisho periode,
versierd met vergulding en een met vijf stapels waarin inksteentjes.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200