10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Japan, buxus houten beeldengroep van Hannya, 19e eeuw,
de duiveling met draak op het hoofd, mand in de handen en graveringen op haar robe. Gesigneerd Shohodo Masatoshi.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 3.050
Hamerprijs: € 3.050