10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Catalogusnummer: 3197
Japan, buxus houten beeldengroep van Hannya, 19e eeuw,

de duiveling met draak op het hoofd, mand in de handen en graveringen op haar robe. Gesigneerd Shohodo Masatoshi.

h. 16 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 3.050
Hamerprijs: € 3.050

Hamerprijs: € 3.050