10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Catalogusnummer: 3198
Japan, buxus houten beeldengroep van hond met puppies, Meiji periode,

Gesigneerd Shokatsu.

l. 9 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800