10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Catalogusnummer: 3199
Japan, buxus houten beeld van Boeddha als asceet, Taisho periode.

Gesigneerd Hidemasa.

h. 13,5 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575

Hamerprijs: € 575