10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Japan, twee buxus houten netsukes, Meiji periode
in de vorm van twee padden. Gesigneerd Masamao.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 2.150
Hamerprijs: € 2.150