10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Catalogusnummer: 3201
Japan, drie buxus houten netsukes, Meiji periode;

paard, liggend zwijn en draakfiguur. Alle gesigneerd Masanao

5,5 / 8,2 en 6,3 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

3

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 2.650
Hamerprijs: € 2.650

Hamerprijs: € 2.650