10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Japan, zeven verschillende Satsuma dierfiguren, Meiji-Taisho periode;
dieren van de dierenriem. (een buffeloor beschadigd)
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650