10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Catalogusnummer: 3205
Japan, zeven verschillende Satsuma dierfiguren, Meiji-Taisho periode;

dieren van de dierenriem. (een buffeloor beschadigd)

l. 5,5 tot 8 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

7

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650

Hamerprijs: € 650